ЗДО с. Уладівське
Вінницька область, Хмільницький район

Відеогалерея

Квітнева толока 2024р ЗДО с.Уладівське підтримав акцію "Зробимо нашу громаду чистою. Кожен починає з себе".


Весняна толока 01.03.24. ЗДО с.Уладівське підтримав акцію "Зробимо нашу громаду чистою. Кожен починає з себе".


Два роки в Україні триває місяць лютий. Ми ПЕРЕМОЖЕМО! Все буде Україна 28.02 2024р ЗДО с.Уладівське .

 
Минуло 10 днів з моменту попереднього прибирання багряного килима території ЗДО с. Уладівське.10.11.2023р  працівники закладу вкотре включилися у «боротьбу» з опалим листям. Всім бажаємо сонечка в душі, маленьких радостей щодня і найочікуванішоі Перемоги🇺🇦дякуємо захисникам, що маємо змогу жити на рідній землі🙏


Золота осінь поступово добігає кінця, і вже зовсім скоро зима вступить у свої права. Золотисто - багряний килим з листя, яке вальсує з вітром, вкриває все навколо.31.10.2023р ЗДО с. Уладівське вже включився у «боротьбу» з опалим листям 🍂  Ми не припиняємо роботу, адже тяжкий воєнний період лише спонукає нас робити більше і не зупинятись. Зокрема, у питанні чистоти й порядку. Тільки разом ми здатні на більше. Плідно попрацювавши, ми не лише облаштували власне подвірʼя і прилеглу територію, а й отримали заряд гарного настрою від спільної роботи. Дякуємо військовим!!! Завдяки вам ми маємо можливість спокійно працювати. Слава Україні!!!

Продовження...Чудовий результат праці - підготовка до нового навчального року 2023 - 2024 у літній  період часу.


Підготовка до нового навчального року. Для дошкільнят працівники заготовляють, заморожують різноманітні ягоди, фрукти, зелень, кабачки,квашені огірки...


Міжнародний День зажисту дітей ЗДО с.Уладівське 01.06.2023р


Випускне свято у групі "Бджілки" 30.05.2023р


 

Вишиванку одягаю - ПЕРЕМОГУ наближаю.


Великодня казка "Земля наш дім - скажемо " Ні" сміттю в нім". День довкілля в ЗДО с. Уладівське 14.04.2023р


«Не страшний нам Коронавірус» 

Як захистити себе та свої родини від інфікування, як озброїти дошкільника знаннями про безпечну поведінку, як говорити з дітьми про коронавірус? Що таке вірус і чому він може бути смертельно небезпечним? Чому маски та антисептики можуть врятувати життя? Чи є щось дієвіше за них? Пошуку відповідей на ці запитання був присвячений цикл заходів в ЗДО с.Уладівське. 17.03.2023р

Зараз той непростий час, коли прості знання здатні врятувати тисячі життів. Будьмо відповідальними!Вітаємо всіх захисників України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країнине вичерпується навіть у найскладніші митті!

Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!

 


З днем Незалежності України! Від усього серця бажаємо , щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

 


З Днем Дошкільника! 


7 липня в ЗДО с. Уладівське відбувся захід "Ой, на Івана, та й на Купала". Родзинкою став квест "Пошуки скарбів", в результаті якого всі дошкільнята знайшли свої призи".


В ЗДО с Уладівське відбувся захід з нагоди Дня Конституції «Нехай ми ще малята, та про Конституцію України маємо знати».Саме на таких заходах вихованці дошкільного закладу вчаться любити свою Батьківщину - Україну, у них формується своя громадянська позиція, національна гідність. Наші діти живуть з вірою і надією у серці, що в Україні запанує мир, спокій і злагода.

Я – українець. Є у мене право

На рідну мову та свою державу,

На гордий прапор золотисто – синій,

На щастя жити у такій країні.

З Днем Конституції, рідна Україно!


 

 

 


Сила колективу в єдності.

Мої чудові колеги, від щирого серця хочу подякувати за те, що знайшли можливість та бажання, щоб у вихідний день ( в неділю) вкотре долучитися до впорядкування території ЗДО. Хочеться висловити окремі слова подяки за вашу самовіддачу. Ви – чудовий колектив. З вами прекрасно працюється.

Дякую всім, хто віддав своє життя за Україну; усім українцям, які кожен на своєму місці роблять свій внесок у ПЕРЕМОГУ.

Разом до перемоги!


Журавлиний ключ Небесної Сотні

Горить свіча і пам’яті сльоза,      
Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса,       

 Героїв Україна пам’ятає.                      
 

Мета: вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні; виховання в дошкільників любові до Батьківщини, патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України.


Єднаймося заради Миру!

 

 

<

Логін: *

Пароль: *