ЗДО с. Уладівське
Вінницька область, Хмільницький район

Відеогалерея

Вітаємо всіх захисників України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країнине вичерпується навіть у найскладніші митті!

Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!

 


З днем Незалежності України! Від усього серця бажаємо , щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

 


7 липня в ЗДО с. Уладівське відбувся захід "Ой, на Івана, та й на Купала". Родзинкою став квест "Пошуки скарбів", в результаті якого всі дошкільнята знайшли свої призи".


В ЗДО с Уладівське відбувся захід з нагоди Дня Конституції «Нехай ми ще малята, та про Конституцію України маємо знати».Саме на таких заходах вихованці дошкільного закладу вчаться любити свою Батьківщину - Україну, у них формується своя громадянська позиція, національна гідність. Наші діти живуть з вірою і надією у серці, що в Україні запанує мир, спокій і злагода.

Я – українець. Є у мене право

На рідну мову та свою державу,

На гордий прапор золотисто – синій,

На щастя жити у такій країні.

З Днем Конституції, рідна Україно!


 

 

 


Сила колективу в єдності.

Мої чудові колеги, від щирого серця хочу подякувати за те, що знайшли можливість та бажання, щоб у вихідний день ( в неділю) вкотре долучитися до впорядкування території ЗДО. Хочеться висловити окремі слова подяки за вашу самовіддачу. Ви – чудовий колектив. З вами прекрасно працюється.

Дякую всім, хто віддав своє життя за Україну; усім українцям, які кожен на своєму місці роблять свій внесок у ПЕРЕМОГУ.

Разом до перемоги!


Журавлиний ключ Небесної Сотні

Горить свіча і пам’яті сльоза,      
Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса,       

 Героїв Україна пам’ятає.                      
 

Мета: вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні; виховання в дошкільників любові до Батьківщини, патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України.


Єднаймося заради Миру!

 

 

<

Логін: *

Пароль: *