ЗДО с. Уладівське
Вінницька область, Хмільницький район

Розвиток творчих здібностей дошкільників (за методикою Л.Шульги)

На заняттях з малювання за методикою Л.Шульги ми знайомимо дітей із чудовим світом мистецтва. Коли діти вперше зустрічаються із живописом, вони сприймають його як казкове продовження буття. Використовуючи цю особливість дошкільників, ми формуємо у них здатність сприймати мистецтво як прояв дива, створеного людиною.

Враховуючи те, що провідною діяльністю дошкільника є гра, ми широко використовуємо її на заняттях із малювання. У грі дитина здатна перетворитися на будь-який казковий персонаж і відтворити його характерні особливості. Саме граючись, дитина з легкістю вживається в образ і насправді переживає всі його почуття. Допомагають зрозуміти характер образу і психологічні етюди, зокрема такі, як «Я- сонце», «Я- хмаринка», «Я – дерево», «Я – пролісок», «Я – вітер», «Я дивуюся», «Я – зірка», «Я- звук». Пережиті емоції та почуття діти передають у малюнках за допомогою ліній, мазків, кольору.

Музика - бажана гостя на заняттях з малювання. Вона допомагає нам створити свято краси, зароджує у дітей натхнення та бажання творити. Добираючи музичні твори, ми завжди пам’ятаємо: мистецтво, яке не захоплює, не може виховати яскраву особистість. Тому ми широко використовуємо твори класиків світової музичної культури Вольфганга Амадея Моцарта, Антоніо Вівальді, Людвіга Ван Бетховена, Петра Чайковського, Йоганна Баха.

Якісну, різнобічну підготовку до шкільного навчання дитина може здобути тільки в дитячому садку.

 

Логін: *

Пароль: *