ЗДО с. Уладівське
Вінницька область, Хмільницький район

II різновікова група " Бджілки"

Індивідуальний план роботи вихователя на ТРАВЕНЬ м-ць 2023 р ( для батьків, діти яких не відвідують ЗДО)

Індивідуальний план роботи вихователя на КВІТЕНЬ м-ць 2023 р ( для батьків, діти яких не відвідують ЗДО)

Індивідуальний план роботи вихователя на березень м-ць 2023 р. (для батьків, діти яких не відвідують ЗДО)

Індивідуальний план роботи вихователя на лютий м-ць 2023р (для батьків, діти яких не відвідують ЗДО)

Індивідуальний план роботи вихователя на Січень м-ць 2023 р .( для батьків, діти яких не відвідують ЗДО)

Індивідуальний план роботи вихователя на період з 10.10.- 14.10 . 2022р

Індивідуальний план вихователя з 21.03 по 01.04

Індивідуальний план вихователя на період з 4.04 - 8.04 

Індивідуальний план роботи вихователя на період з 11.04 - 29.04.

Інтегроване заняття з розвитку мовлення

"Шпак прилетів" за спадщиною В. Сухомлинського

Мета:

  • продовжувати розширювати знання дітей про пору року –весна;перелітнихптахів; продовжувати знайомити з творчістю В. Сухомлинського, спонукати уважно слухати та давати характеристику героям казки, відповідати на запитання повними реченнями;
  • збагачувати словник дітей назвами птахів; прикметниками – весняний, перелітні, довга, коротка;
  • розвивати увагу, пам’ять, зв’язне мовлення, мислення;

виховувати любов до живої природи, бережливе ставлення до птахів

  

   


Тема: «Явища природи»

Мета: виховувати екологічну культуру, любов до природи; навчити дітей простим діям, схожі на явища природи(дощ, вітер, грім); уточнити і розширити знання дітей про явища природи; активізувати словник дітей за темою заняття (метеоролог, синоптик Гідрометцентру, природні явища, народні прикмети тощо).

   


Тема: «Ой рушник, рушничок»

Мета:  ознайомити дітей із  святинею,  народним оберегом — рушником, його значенням у народних святах тазвичаях. Учити дітей підбирати візерунки до майбутніх «рушничків», малювати візерунки на рушничку (папері прямокутної форми). Продовжувати вчити правильно тримати пензлик, наносити малюнок. Активізувати у словнику слова: рушничок, візерунок, чорний, червоний, доля, оберіг, прямокутник.  Виховувати інтерес до народного декоративно-прикладного мистецтва, патріотичні почуття. Розвивати в дітей дрібну моторику рук, розповідне  мовлення, образне мислення, відчуття форми та кольору, ритму, сенсорні здібності, окомір. Розвивати естетичний смак, бажання малювати. Виховувати почуття гордості за український народ, народні обереги.Тема: «Праця людей навесні»

Мета: розширити знання дітей про роботу дорослих навесні, розвивати  пізнавальний інтерес до праці людей у селі; інструментів, що потрібні для роботи; викликати бажання допомагати; повагу до праці дорослих. Розвивати пам’ять, зв’язне мовлення, логічне мислення.

   

   

   


Тема: «Пошуки чарівної математики у королівстві знань»

 Мета: закріпити знання про цифри в межах 10, навики прямої i зворотної, кількісної та  порядкової лічби Продовжувати вчити дітей оперувати цифрами: викладати розв’язок задач; визначати суміжні. Закріпити знання про знаки «+», « -«, «=» вміння виконувати дії додавання і віднімання, розв’язання логічних задач. Уточнювати та розширювати уявлення про геометричні фігури, вміння перетворювати їх на гарний килимок. Розвивати вміння  визначати розташування предметів відносно себе за просторовим розміщенням на площині.  Вчити порівнювати дві множини за кількістю і визначати відношення «на скільки більше?», «на скільки менше?», «порівну», «стільки ж» .Формувати інтерес до логіко-математичної діяльності, використання знань в повсякденному житті;знання про тиждень (назви днів тижня, їх послідовність).

   

Логін: *

Пароль: *