Уладівський ЗДО
Калинівський район, Вінницька область

Свята та пам'ятні дні України


Андріївські вечорниці


Сьогодні, 14.12.20р. в нашому дошкільному закладі відбулася розвага

«Андріївські вечорниці»

Мета: виховувати у дітей інтерес та повагу до народних традицій, народного гумору, дати дітям змогу побачити звичаї з середини, безпосередньо взяти в ньому участь.

Діти старшого і середнього дошкільного віку розказували вірші, танцювали хороводи, грали гру «Чоботи», народну гру «Струмочок», кусали калиту, перетягували канат. Старші діти ліпили вареники з тіста, а молодші з пластиліну. На завершення свята всі діти смакували варениками.  


 
В Уладівському ЗДО 08.12.2020 пройшли заходи приурочені до Дня Збройних Сил України.

Мета: сприяти патріотичному вихованню дітей, спонукати дошкільнят до осмислення себе як частинки великого українського народу, формувати уявлення про нелегку військову службу солдат української армії та викликати у дітей бажання рівнятися на них, бути сміливими , хоробрими, товариськими.

У двох вікових групах проведено спортивні змагання ,,Сильні , спритні та сміливі". Вихованці продемонстрували свою силу, вправність, кмітливість .

На патріотичне заняття запросили учасника Операції Об"єднаних сил на сході - Олега Івановича Гончара, дідуся нашого вихованця Бондара Дані.

День Збройних Сил України

Це мужності , геройства свято.

І ми , маленькі дошкільнята,

Вклоняємось героям нашим і солдатам.

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом,

Наш спокій береже і захищає.


 


  


  


  


  


  

Заходи до дня Шевченка


 

Заходи щодо відзначення 206 – річниці від дня народження

Т. Г. Шевченка.


З метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця в Уладівському закладі уже стало традицією відзначати шевченківські дні.Ми переконані,що велика духовна сила шевченківських творів є невичерпним джерелом у вихованні  свідомого покоління української молоді ,починаючи ще з дошкільних років.

І саме з нагоди 206 – річниці від дня народження Т. Г. Шевченка в дитячому закладі був проведений захід  «Т. Г. Шевченко – великий поет України», присвячений вшануванню пам'яті українського поета, спрямований на виховання у дітей любові та поваги до культури своєї Батьківшини.

Педагог Яворська Світлана Миколаївна ознайомила дошкільників з його чудовою поезією та творчістю. Форми роботи в ході заходу :

  1. Вихователь вивчила з дітьми середнього дошкільного віку вірш Т. Г. Шевченка «Встала весна» та з дітьми старшого дошкільного віку вірш «По діброві вітер віє». Вірші розучували за схемами – малюнками,використовуючи інноваційну технологію «Методика Школи Ейдетики».
  2. В українській світлиці дітей ознайомили з побутом тих часів,коли жив великий поет.
  3.  Була проведена бесіда з дошкільниками за ілюстраціями із серії «Дитинство Тараса».
  4. Складання речень за допомогою цеглинок в процесі обговорення картин.

  


  


 


Журавлиний ключ Небесної Сотні


Горить свіча і пам’яті сльоза,     
Додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса,
 
Героїв Україна пам’ятає.

Мета: вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні; виховання в дошкільників любові до Батьківщини, патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України.

Захід розпочався з Гімну України. Із тривогою в голосі маленькі дошкільнята читали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні. Із сльозами на очах вшанували їх хвилиною мовчання, запаливши свічечку пам'яті, у доступній для малечі формі презентували події на майдані 2014 року.


  


  


Подаруй мені, мамо, хустину

«Подаруй мені, мамо, хустину із червоним як мак бережком...» - під таким гаслом відзначили вперше День української хустки в нашому дошкільному закладі. Запровадження цього дня викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. У двох вікових групах були проведені різні форми роботи з дітьми, які значно розширили знання дітей про хустину як давній символ української жіночності. Завершенням тематичного дня став яскравий флешмоб «Мамина хустка», в якому взяли участь дівчатка закладу.


  


  


  


 

Виховуємо громадянина і патріота!

Заходи до Дня Конституції України , на яких в ігровій формі діти познайомилися з правами та обов'язками , основними символами нашої держави. Родзинкою святкових урочистостей став музично - руховий флешмоб, гімн України. Бо наші діти живуть з вірою і надією у серці, що в Україні запанує мир, спокій і злагода. З Днем Конституції, рідна Україна!

Логін: *

Пароль: *